Kontakt

Přinášíme do České republiky a na Slovensko nejmodernější technologie pro léčbu nádorových onemocnění. Primárně s nimi seznamujeme lékaře-odborníky. Cítíme však povinnost o moderních léčebných metodách informovat i ty, kterých se to nejvíce dotýká. 

Víme, že nádorové onemocnění je velmi složitý komplexní problém, který se týká nejen nemocných, ale i celé rodiny a blízkých. Každý se v tom snaží nějak vyznat, rakovinu pochopit a najít tu správnou cestu. Nejčastěji ve spolupráci s odborníkem, především svým lékařem, velmi často se snaží čerpat informace i z jiných zdrojů.

Co nejširší pohled na prevenci a léčbu rakoviny, kvalitní informace o efektivních moderních metodách léčby tumorů měkkých tkání často dokáží pomoci tam, kde jsou tradiční postupy v koncích.

Přinášíme informace z otevřených zdrojů, odborných studií, od předních světových výrobců patentovaných špičkových technologií.

Veškeré informace o moderních metodách předložené laicky srozumitelnou formou mají „své zrcadlo“ v textech určených pro odbornou veřejnost a v odborných studiích.

U léčebných metod - ať už jde o ireverzibilní elektroporaci, mikrovlnnou ablaci i další, vždy přikládáme seznam konkrétních pracovišť, na kterých lze terapii podstoupit.

Pokud nás kontaktujete, propojíme vás s nejvhodnějším odborným pracovištěm, které vám dokáže na vaše otázky fundovaně odpovědět a pomoci.

S. A. B. Impex, s.r.o.

Firemní 2
619 00 Brno
Tel.: +420 515 917 511
Sab-medical@sab-medical.com

S. A. B. Impex, s.r.o., Hlavní 48, 664 51 Bedřichovice, IČO: 64511588, DIČ: CZ64511588 | Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 23409 | Bankovní spojení: Reiffeisenbank, a.s., číslo účtu: 1024030575/5500

Léčba rakoviny - Ireverzibilní elektroporace