Certifikace MDR NanoKnife

Systém pro miniinvazivní léčbu maligních nádorů NanoKnife® společnosti AngioDynamics, Inc., je certifikován MDR 735408 R000.

Ablace

NanoKnife® (využívající technologii IRE - ireverzibilní elektroporace) je dlouhodobě velmi úspěšně využíván pro fokální terapii tumorů plic, ledvin, jater a dalších měkkých tkáních ve více než 38 zemích včetně České republiky.

Proces ablace systémem NanoKnife® trvá pouze několik minut (ošetření 5cm léze pět minut, 3,5cm léze jednu minutu). Pacient, který je při zákroku v narkóze, může nemocnici opustit již druhý den. Organismus ihned po zákroku zahajuje proces hojení a mrtvou tkáň z těla postupně vyloučí.

V urologii je NanoKnife® s úspěchem používán pro ablaci karcinomu prostaty. Velmi dobré praktické zkušenosti mají například na klinikách v Německu, kde postupují v souladu s guideline S3-Leitlinie Prostatakarzinom a Clinical Evaluation Assessment Report (CEAR).

NanoKnife® se týkají zejména pasáže 6.3.5.3. - Einsatz Fokaler Therapien  v guideline (na straně 127) a A3. Device Details v CLEAR na straně 5.

Máte-li jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám na ně odpovíme e-mailem, telefonicky či na osobní schůzce i s případnou praktickou ukázkou ablace NanoKnife®.

S. A. B. Impex, s.r.o.
Firemní 2 | 619 00 Brno
+420 515 917 511
www.sab-medical.com
sab-medical@sab-medical.com